Размер:
AAA
Цвет: CCC
Изображения Вкл.Выкл.
Обычная версия сайта

 facebook-logo-png-impending-10.png Instagram_icon.png

App-store.pnggoogle-play-badge_ru.png

Қаржылық қызметтерді тұтынушылардың назарына!

Қазақстанда төтенше жағдай режимінің енгізілуіне байланысты ҚР Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі (бұдан әрі – Агенттік) коронавирус инфекциясының таралуына жол бермеу үшін алдын алу шараларын сақтауы маңызы туралы азаматтардың есіне салады.

Агенттік азаматтардың өтініштерін жазбаша және сол сияқты электрондық форматта қарауды жалғастыруда. 

Қауіпсіздікті қамтамасыз ету және COVID-19 жол бермеу мақсатында қаржылық қызметтерді тұтынушылар өздерінің құқықтары бұзылған жағдайда Агенттікке мынадай түрде қашықтан өтініш жасай алады:

- пошта бойынша берілуі немесе курьер арқылы жеткізілуі, оның ішінде Өңірлік өкілдер басқармасына жеткізілуі мүмкін жазбаша өтініштермен. Агенттіктің хат-хабарды қабылдауға арналған пошта жәшігі Агенттіктің мына мекенжайда орналасқан ғимаратының № 1 кіреберісінде орналастырылған: А15С9Т5, Алматы қ., Көктем-3 шағын ауданы, 21-үй, байланыс телефоны: +7 (727) 2619 200;

- қаржылық қызметтерді тұтынушылардың құқықтарын қорғау мәселелері бойынша қажетті жедел ақпарат алу үшін:

Агенттіктің Қаржылық қызметтерді тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің (бұдан әрі – Департамент) директоры Александр Терентьевтің TAL@finreg.kz электрондық поштасы арқылы немесе +77011110471 телефоны бойынша; 

Департамент директорының орынбасары Ксения Калиеваның электрондық поштасы: Kseniya.Kaliyeva@finreg.kz; 

Департаменттің қаржы өнімдерін мониторингтеу басқармасының бастығы Рүстем Оспанқұлов: Rustem.Ospankulov@finreg.kz;

- Департаменттің тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасының бастығы Мениса Хуснутдинованың Menissa.Khusnutdinova@finreg.kz электрондық поштасы арқылы Ипотекалық тұрғын үй қарыздарын (ипотекалық қарыздарды) қайта қаржыландыру бағдарламасын іске асыру мәселелері бойынша немесе www.finreg.kz және  www.fingramota.kz сайттарындағы «Ипотекалық тұрғын үй қарыздарын  қайта қаржыландыру бағдарламасы бойынша жиі берілетін сұрақтарға жауаптар» баннеріне кіру арқылы, ол бойынша сілтеме «Кредиттер» бөліміндегі («Ипотекалық тұрғын үй қарыздарын (ипотекалық қарыздарды) қайта қаржыландыру бағдарламасы» шағын бөлімі) тиісті айдарға әкеледі;

 - Департаменттің қаржылық сауаттылықты арттыру басқармасының бастығы Сауле Ынтықбаеваның Fingramota@finreg.kz электрондық поштасы арқылы халықтың қаржылық сауаттылығын арттыру және БАҚ өкілдерімен өзара іс-қимыл мәселелері бойынша;

- +77089332780 нөмірі бойынша «шұғыл желі» WhatsApp арқылы, сондай-ақ  www.finreg.kz  және www.fingramota.kz сайттарындағы «Кері байланыс» бөлімінің электрондық нысаны арқылы;

 - Өңірлік өкілдер басқармасында – аумақтық қатыстылығы бойынша.


Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің

Өңірлік өкілдер басқармалары


Р/с

Басқармалардың атауы

Мекенжайы

Телефоны

1.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Өңірлік өкілдер басқармасы

010000, Нұр-Сұлтан қ.,

Бейбітшілік к-сі, 21

8 (717) 2703333 RustamGabdulkafeev@finreg.kz

2.

Көкшетау қаласындағы Өңірлік өкілдер басқармасы

020000, Көкшетау қ., Әуезов к-сі, 214

8 (7162) 551806

Gulnara.Omarova@finreg.kz

3.

Ақтөбе қаласындағы Өңірлік өкілдер басқармасы

030000, Ақтөбе қ., Асау Барақ к-сі, 45

8 (7132) 703916

Zhanar.Aitbai@finreg.kz

4.

Алматы қаласындағы Өңірлік өкілдер басқармасы

050000, Алматы қ.,  Панфилов к-сі, 98

8 (727) 3302967 Salyma.Dzhurunova@finreg.kz

5.

Талдықорған қаласындағы Өңірлік өкілдер басқармасы

040008, Талдықорған қ., Төлебаев к-сі, 58/64

8 (7282) 559505 Baglan.Dikhanchinov@finreg.kz

6.

Атырау қаласындағы Өңірлік өкілдер басқармасы

060002, Атырау қ.,  Уәлиханов к-сі, 2а

8 (7122) 556517 Aslanbek.Kabessov@finreg.kz

7.

Өскемен  қаласындағы Өңірлік өкілдер басқармасы

070004, Өскемен қ.,   Қазақстан к-сі, 3

8 (7232) 560671

Murat.Sertayev@finreg.kz

8.

Тараз қаласындағы Өңірлік өкілдер басқармасы

080000, Тараз қ.,  Қазыбек би к-сі, 137

8 (7262) 999350 Dauren.Tulepbergenov@finreg.kz

9.

Орал қаласындағы Өңірлік өкілдер басқармасы

090000, Орал қ.,

Досмұхамедов к-сі, 16/1

8 (7112) 509328 Aiman.Aidarova@finreg.kz

10.

Қарағанды қаласындағы Өңірлік өкілдер басқармасы

100000, Қарағанды қ., Бұхар жырау к-сі, 19

8 (7212) 559335 Anna.Ridel@finreg.kz

11.

Қостанай қаласындағы Өңірлік өкілдер басқармасы

110000, Қостанай қ.,  Баймағамбетов к-сі,195

8 (7142) 990919 Aset.Kuanyshbaev@finreg.kz

12.

Қызылорда қаласындағы Өңірлік өкілдер басқармасы

120015, Қызылорда қ., Б. Асқар к-сі, 30

8 (7242) 551525 azeke@finreg.kz

13.

Ақтау қаласындағы Өңірлік өкілдер басқармасы

130000, Ақтау қ.,

23-шағын аудан

8 (7292) 701508 Nurtas.Mashanov@finreg.kz

14.

Павлодар қаласындағы Өңірлік өкілдер басқармасы

140000, Павлодар қ.,  Академик Сәтпаев

к-сі, 44

8 (7182) 704440

8 (7182) 704422 Tolkyn.Nurmahin@finreg.kz

15.

Петропавл  қаласындағы Өңірлік өкілдер басқармасы

150000,  Петропавл қ.,

Қазақстан Конституциясы к-сі, 6

8 (7152) 551535 Alma.Daurenbekova@finreg.kz

16.

Шымкент қаласындағы Өңірлік өкілдер басқармасы

160012, Шымкент қ., Төреқұлов к-сі, 2

8 (7252) 997922

8 (7252) 997923 Abilgazy.Kalnazarov@finreg.kz

17.

Түркістан қаласындағы Өңірлік өкілдер басқармасы

161200, Түркістан қ.,  Тәуке хан даңғ., 371

8 (72533) 59965 Nurzhan.Ormanov@finreg.kz


 

АНЫҚТАМА ҮШІН: Өтінішті қалай жазуға болады?

Төменде сіз Агенттікке өтініш жасауға болатын нысан қоса берілген.

Өтініш нысаны

Кімге: Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі немесе Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің _______ қаласындағы Өңірлік өкілдер басқармасы  

Кімнен:  _________________________________
(жеке тұлға - тегі, аты, сондай-ақ қалауы бойынша әкесінің аты, нақты мекенжайы,

заңды тұлға - атауы, нақты мекенжайы, шығыс нөмірі және күні,

сондай-ақ қалауы бойынша телефондарын көрсетуге болады)


ӨТІНІШ ТҮРІ
(шағым, өтініш, жауап, ұсыныс, құжаттардың көшірмелерін алуға сұрату, ақпарат алуға сұрату)

 

Өтініштің негізгі бөлігі, онда мыналарды көрсету қажет:

· қаржы ұйымының толық атауы немесе әрекеттеріне шағым берілген лауазымды тұлғаның лауазымы, тегі және инициалдары;

· өтініш беру себебі және талаптар.

       20__ жылғы «___»____________                                                Қолы (не электрондық     цифрлық қолтаңба)

Ескертпе:

· өтініш мемлекеттік және орыс тілдерінде жазылуы мүмкін және кез келген байланыс түрлері арқылы жіберіледі (пошта, факсимильді, электрондық – бар болса электрондық цифрлық қолтаңба);

· өтініш мазмұны еркін нысанда жазылады;

·өтініш жазбаша (қолмен жазылған) сол сияқты баспа әріптермен жазылуы мүмкін;

· өтініш берушінің қалауы бойынша өтініштерге қосымша құжаттар және өтінішті растауға материалдар қоса берілуі мүмкін (шарттар, келісімдер, қаржы ұйымдарымен хат-жазысулар, көшірмелері);

·  өтінішті Қаржы нарығын реттеу және дамыту жөніндегі агенттігіне немесе ҚР Қаржы нарығын реттеу және дамыту жөніндегі агенттігінің _______ қ. Өңірлік өкілдер басқармасына қолма-қол беруге.

· өтініштерді қарау мерзімдері «Жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн қарау тәртiбi туралы» ҚР Заңында көзделген.